Menu Sluiten

Vriendjes- en vriendinnetjestoernooi 2023

Op woensdag 27 september vindt het populaire vriendjes- en vriendinnetjes toernooi weer plaats. Voor dit toernooi mag de CMV-jeugd een vriendje of vriendinnetje (broertje of zusje mag natuurlijk ook!) meenemen naar hun eigen volleybaltraining. De training zal er iets anders uit komen te zien dan normaal.

Er wordt eerst een korte uitleg gegeven, zodat je vriendje of vriendinnetje ook de basistechnieken van volleybal onder de knie krijgt. Dan wordt iedereen met 2 of 3 anderen in een team geplaatst. Met dit team worden wedstrijdjes gespeeld tegen andere teams.

Dit toernooitje wordt gehouden tijdens de normale trainingsavond en duurt dus van 18.30 tot 19.45 uur. Opgeven is niet nodig, maar zorg wel dat je ruim op tijd aanwezig bent, zodat we iedereen in kunnen delen.