Menu Sluiten

Vliegende start Heren Trim 1 VVC Best

Na de degradatie van afgelopen seizoen, is het 1e heren trim team van VVC Best dit seizoen uitstekend aan het nieuwe volleybalseizoen begonnen. In de eerste wedstrijd werd direct de nummer 2 van afgelopen seizoen met 3-1 verslagen. Ook de volgende twee tegenstanders werden overtuigend verslagen, beiden met 4-0. Afgelopen week stond de vierde wedstrijd op het programma, uit tegen PBF in Eindhoven. De eerste set verliep erg slordig vanuit de kant van VVC en al snel keken de heren tegen een 2-8 achterstand aan. Gelukkig konden de spelers zich herpakken en werd de stand rechtgetrokken tot 8-8. De rest van de set bleef het spel slordig, maar toch werd de set over de streep getrokken. De tweede set was de slechtste van dit seizoen en ging vrij kansloos verloren met 25-16. De derde set slaagde HT1 er in om de onnodige fouten achterwege te laten en dat resulteerde in aanzienlijk beter spel. Die set werd daardoor weer gewonnen met 16-25. De laatste set begon met een goede servicebeurt waardoor PBF op een onoverbrugbare achterstand werd gezet. Daarna kon deze laatste set probleemloos worden uitgespeeld, waardoor de vierde overwinning op rij een feit was. Een vliegende start dus van het seizoen en HT1 ligt daarmee op koers voor promotie.