Menu Sluiten

Train de trainer / coach 2023

Aan het begin van het seizoen, op zaterdag 2 september om 10.00u in de Sporthal, geven we weer een “train de trainer/coach”. Alle trainers en coaches van vVC van CMV, Nevobo, Trim en Recreanten zijn van harte uitgenodigd.

Op een aantal punten misschien een herhaling, maar ook weer aanvullingen wat betreft techniek zodat we verenigingsbreed op dezelfde lijn liggen. Tijdens deze ochtend is er volop mogelijkheid om vragen te stellen, of hulp te vragen.

Tevens zal er onder begeleiding van fysiotherapie de Tambourije aandacht besteed worden aan het voorkomen en het handelen tijdens en na een mogelijke blessure.

Ook zullen we enkele documenten met de deelnemers delen. Mocht je niet kunnen en toch de documenten willen ontvangen, stuur dan even een mailtje naar de TC via onderstaande link.