Menu Sluiten

Toernooien en wedstrijden via Facebook

Er is een Facebookgroep die als doel heeft teams/verenigingen samen te brengen om (oefen) wedstrijden te spelen

“Volleybaltoernooitjes NL is de centrale plek voor alle volleybaltoernooien (zaal, gras, beach) in Nederland. Dit is een groep van ons samen en voor iedereen die wil deelnemen aan volleybaltoernooien. Organisatoren kunnen hier gratis reclame maken voor volleybaltoernooien. Groepsleden kunnen zo eenvoudig zien waar en wanneer er toernooien zijn. Iedereen kan hier een toernooi op plaatsen. Om deze groep nog succesvoller te maken zijn meer leden nodig, zodat wij nieuwe toernooien blijven ontdekken. Jullie kunnen daarbij helpen door berichten uit deze groep te delen of te liken. Het Facebook algoritme zorgt er dan voor dat deze groep meer onder de aandacht komt bij andere volleyballers.”