Menu Sluiten

Jeugd Nevobo 12 t/m 18 jaar

Vanaf 12 jaar spelen jeugdleden wedstrijden in competitieverband. Dit is verdeeld in drie leeftijdscategorieën:

C-jeugd – 12 t/m 14 jaar

B-jeugd – 15 t/m 16 jaar

A-jeugd – 17 t/m 18 jaar

Van september tot en met april wordt bijna wekelijks, op zaterdag, een wedstrijd gespeeld. De wedstrijden vinden afwisselend thuis (in Sporthal Naestenbest in Best) en uit plaats. De uitwedstrijden vinden over het algemeen plaats in regio Brabant Zuidoost. Mocht het team op een hoger niveau spelen, dan kunnen de wedstrijden verder weg zijn.

Er zijn 2 trainingen per week. De eerste training is een teamtraining. Tijdens deze teamtraining wordt er getraind op techniek, spelinzicht en samenwerking in teamverband. Deze trainingen zijn in het algemeen ter voorbereiding op de wedstrijden en het team staat hier dan ook centraal. Er wordt door VVC Best getracht om voor elk niveau een passende trainer te vinden, die trainingen kan verzorgen die zowel leerzaam als uitdagend zijn.

Tijdens de tweede training, eventueel in combinatie met een ander jeugdteam, wordt meer getraind op individuele techniek. Door het combineren van jeugdteams wordt het mogelijk om extra uitleg of extra uitdaging te geven.