Met ingang van woensdag 26 januari heeft de Rijksoverheid verdergaande versoepelingen aangekondigd. We mogen weer wedstrijden spelen. Dat betekent dat de competities weer worden opgestart. De Nevobo competitie zal direct starten. Over de TRIM competities is nog niets bekend. We zijn achter de schermen druk om alles snel duidelijk te krijgen en te communiceren. De meest actuele informatie krijgen jullie via je trainer en/of coach.

Ook Sportcafé Naestenbest gaat weer open. Voorlopig tot 22:00 uur.

We zijn natuurlijk blij met de versoepelingen, maar beperkingen blijven van kracht. Zeker vanwege het hoge besmettingsrisico is het juist nu extra belangrijk om alle corona maatregelen goed na te leven. Dat draagt bij aan het doel dat zoveel mogelijk het gewone sportleven kan terugkeren.

Leest de meest actuele coronaregels op onze Corona pagina.