Schema trainingen 26 mei t/m eind seizoen

Bijgaand het schema voor de trainingen vanaf woensdag 26 mei t/m einde seizoen. Datum laatste training is woensdag 14 juli.

Vanaf 5 juni is het ook weer mogelijk om in een volledige teamsamenstelling te kunnen trainen bij de senioren. Aangezien de hoeveelheid teams en de beperkte zaal zijn er enkele teams samengevoegd op 1 veld. Voorlopig zijn er al enkele teams samengevoegd, echter kan dit nog veranderd worden. Dit zal woensdag worden bekeken bij welke teams dit geldt. In het geel zijn de aanpassingen t.o.v. het vorige schema.

Met de versoepeling vanuit de overheid, ingaande zaterdag 26 juni, gelden in de sporthal alleen nog volgende maatregelen:

  • 1,5 meter afstanden houden
  • verzoek om handen te desinfecteren bij binnenkomst, maar dit is geen verplichting