UPDATE CORONA MAATREGELEN
Naar aanleiding van de nieuwe maatregelen die dinsdag 13 oktober door de regering zijn afgekondigd, gelden vanaf nu bij VVC de volgende extra maatregelen zoals hieronder opgesomd. Deze maatregelen zijn in ieder geval vier weken van toepassing. Als het landelijk beleid wordt aangepast, brengen wij jullie weer op de hoogte.

Houdt hiervoor ook de website van VVC in de gaten.

De persconferentie heeft waarschijnlijk ook voor wat verwarring gebracht. Rutten had het over sporten tot en met 18 maar de regel is tot 18 jaar.
Ook het voorbeeld over dubbelen met tennissen komt niet overeen met de regels.
Als VVC-Best volgen we de richtlijnen van de Nevobo. De Nevobo volgt nauwgezet de regels van de overheid.

Wedstrijden:
• De competitiewedstrijden van ALLE teams (Nevobo-, Nuvoc- & Geldropcompetitie) gaan voorlopig niet door.

Trainingen:
• Alle jeugdteams kunnen de komende weken blijven trainen.
• Ook Dames 2 kan de komende weken blijven trainen omdat er maar een beperkt aantal spelers 18 jaar of ouder is. Deze laatste speelsters worden meegenomen in de inventarisatie zoals hierna genoemd.
• Alle overige seniorenteams mogen in beperkte vorm blijven trainen onder de voorwaarde dat er per team maximaal vier spelers van 18 jaar of ouder (inclusief trainer) aanwezig zijn.  Er mogen 4 personen per avond per veld aanwezig zijn. De technische commissie (TC) is al aan het inventariseren welke teams van deze mogelijkheid gebruik willen maken.
• Alle 2e trainingen gaan voorlopig NIET door.
• In de week van de herfstvakantie zijn er helemaal geen trainingen.
• Vanuit de TC wordt er gekeken hoe we de velden waar geen teamtrainingen plaats gaan vinden, eventueel te vullen. Er zullen teams zijn die geen gebruik willen maken van de mogelijkheid om te gaan trainen. Er zal met de betreffende teams worden gecommuniceerd.

Kleedkamer en douches:
• De kleedkamers mogen alleen gebruikt worden om van schoenen te wisselen.
• Iedereen dient omgekleed naar de sporthal te komen. Verder dienen de kleedkamers alleen als doorlooproute naar de zaal 
• Douches zijn gesloten.

Mondkapjes:
• Mondkapjes zijn verplicht vanaf binnenkomst van de sporthal tot het moment dat de zaal wordt betreden. In de zaal zijn mondkapjes niet verplicht.

Als je het niet vertrouwt, of heb je klachten, blijf dan thuis.