Beste VVC-ers,


Op  vrijdag 16 maart hebben we een sportieve activiteit gepland.

Om de sprongkracht te verhogen voor bijvoorbeeld afblokken van ballen of een perfecte aanval, gaan we bounzen bij het Vrijetijdscentrum in Best. Dit kan in de laatste fase van de competitie misschien nog een waardevolle toevoeging zijn. Maar ook als je het gewoon leuk vindt om met je team en/of clubgenoten iets actiefs te doen of als je alleen wilt komen kijken dan ben je natuurlijk ook van harte welkom.

 

Voor de mini-afdeling en de C-jeugd is dit van 19.00 uur tot 20.00 uur.

Voor A, B jeugd en alle senioren is dit van 20.00 uur tot 21.00 uur.

 

De eigen bijdrage hiervoor bedraagt 4 euro per persoon.

 

Er is maar een beperkt aantal trampolines dus vol=vol.

Meld je dus snel aan om zeker te zijn dat je kunt gaan “bounzen”.

 

Je kunt je opgeven door een mailtje te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en de bijdrage over te maken op rekeningnummer NL93RABO0107015668 onder vermelding van Bounz en je naam.

 

 

Tot 16 maart

AC VVC Best

Karin / Marieke / Wendy / Anita / Heidi