Uitslagen speelronde 1 

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
08 mei DA-01 Tanja's bijenkorf - D'n Imkerij - The Smileys   3 0 75 58
08 mei DB-01 Dames 2 - De bonte schilder   0 3 56 75
08 mei GBa-01 Best FIT Fysiotherapie  - Bramix   0 3 23 75
08 mei GBa-02 Healthcare rocks - Yolknet – Art Dumay   2 1 63 69
08 mei GBb-01 ASML - Blauwgeel   3 0 75 52
08 mei HA-01 Foudraine Optiek  - De gouden combinatie   2 1 68 68
08 mei HB-01 Bontjer & Co. - Heren 2   0 3 39 75

 

Uitslagen speelronde 2 

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
15 mei DA-02 HUTS - Mevrouw Lynch   2 1 67 68
15 mei DB-02 LaSlip - Verano BV   1 2 65 68
15 mei GBa-03 Yolknet – Art Dumay - Bramix   0 3 61 75
15 mei GBb-02 Ribut - Tis wa ! - Remix '19   3 0 75 41
15 mei HA-03 Smulders Financiële Diensten / PBF2 - Foudraine Optiek    0 3 47 75
15 mei HA-02 Reunie Heren 1 - JOVOSPORT   3 0 75 33
15 mei HB-02 Het G(emengde)-team - Bontjer & Co.   3 0 75 48

 

Uitslagen speelronde 3 

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
22 mei HB-03 Heren 2 - Het G(emengde)-team   3 0 75 57
22 mei HA-04 De gouden combinatie - Reunie Heren 1   0 3 44 75
22 mei GBb-04 Ribut - ASML   1 2 66 58
22 mei GBa-04 Healthcare rocks - Best FIT Fysiotherapie    0 3 52 75
22 mei DA-04 Tanja's bijenkorf - D'n Imkerij - HUTS   3 0 75 49
22 mei DA-03 The Smileys - Mevrouw Lynch   2 1 74 66
22 mei DB-03 Verano BV - De bonte schilder   0 3 56 75
22 mei DB-04 LaSlip - Dames 2   0 3 36 75
22 mei GBb-03 Tis wa ! - Remix '19 - Blauwgeel   3 0 75 50

 

Uitslagen speelronde 4 

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
29 mei DA-05 Mevrouw Lynch - Tanja's bijenkorf - D'n Imkerij   1 2 63 73
29 mei DB-05 De bonte schilder - LaSlip   3 0 75 44
29 mei GBa-05 Best FIT Fysiotherapie  - Yolknet – Art Dumay   0 3 62 76
29 mei GBb-05 ASML - Tis wa ! - Remix '19   3 0 75 28
29 mei HA-05 JOVOSPORT - Smulders Financiële Diensten / PBF2   0 3 50 75
29 mei HA-06 Foudraine Optiek  - Reunie Heren 1   2 1 72 72
29 mei HB-04 Heren 2 - Bontjer & Co.   3 0 75 35

 

Uitslagen speelronde 5

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
05 jun DA-06 HUTS - The Smileys   0 3 51 75
05 jun DB-06 Dames 2 - Verano BV   0 3 53 75
05 jun GBa-06 Bramix - Healthcare rocks   3 0 75 44
05 jun GBb-06 Blauwgeel - Ribut   0 3 40 75
05 jun HA-07 De gouden combinatie - JOVOSPORT   3 0 75 46
05 jun HA-08 Reunie Heren 1 - Smulders Financiële Diensten / PBF2   3 0 75 47
05 jun HB-05 Bontjer & Co. - Het G(emengde)-team   1 2 57 72

  

Uitslagen speelronde 6

 

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
12 jun HB-06 Bontjer & Co. - Heren 2   0 3 0 75
12 jun DB-07 Verano BV - LaSlip   3 0 75 56
12 jun HA-09 JOVOSPORT - Foudraine Optiek    0 3 47 75
12 jun HA-10 Smulders Financiële Diensten / PBF2 - De gouden combinatie   0 3 49 75
12 jun DA-07 The Smileys - Tanja's bijenkorf - D'n Imkerij   0 3 56 75
12 jun DA-08 Mevrouw Lynch - HUTS   1 2 57 66
12 jun GBb-07 Healthcare rocks - Tis wa ! - Remix '19   2 1 70 59
12 jun GBa-08 Ribut - Bramix   3 0 71 52
12 jun GBa-07 Yolknet – Art Dumay - ASML   0 3 43 75
12 jun GBb-08 Blauwgeel - Best FIT Fysiotherapie    1 2 50 71

 

Programma speelronde 7

 

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
19 jun DA-09 Mevrouw Lynch - The Smileys   0 3 57 75
19 jun DB-08 De bonte schilder - Dames 2   1 2 55 67
19 jun GBa-09 ASML - Ribut   2 1 72 62
19 jun GBb-09 Tis wa ! - Remix '19 - Blauwgeel   3 0 75 58
19 jun HA-11 Smulders Financiële Diensten / PBF2 - JOVOSPORT   3 0 75 58
19 jun HA-12 Foudraine Optiek  - De gouden combinatie   3 0 76 53
19 jun HB-07 Het G(emengde)-team - Heren 2   1 2 55 72

 

Uitslagen speelronde 8

 

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
26 jun DA-10 HUTS - Tanja's bijenkorf - D'n Imkerij   1 2 62 76
26 jun DB-09 Dames 2 - LaSlip   3 0 75 53
26 jun DB-10 De bonte schilder - Verano BV   3 0 75 64
26 jun GBa-10 Yolknet – Art Dumay - Bramix   0 3 38 75
26 jun GBb-10 Healthcare rocks - Best FIT Fysiotherapie    1 2 62 62
26 jun HA-13 De gouden combinatie - Reunie Heren 1   0 3 56 75
26 jun HB-08 Het G(emengde)-team - Bontjer & Co.   1 2 73 52

 

Programma speelronde 9

 

DATUM CODE THUISPLOEG - UITPLOEG   THUIS - sets UIT - sets THUIS - punten UIT - punten
03 jul DB-11 LaSlip - De bonte schilder   1 2 61 65
03 jul DB-12 Verano BV - Dames 2   1 2 72 72
03 jul DA-12 The Smileys - HUTS   2 1 75 63
03 jul DA-11 Tanja's bijenkorf - D'n Imkerij - Mevrouw Lynch   2 1 75 57
03 jul HA-14 JOVOSPORT - Smulders Financiële Diensten / PBF2   1 2 57 68
03 jul HA-15 Reunie Heren 1 - Foudraine Optiek    2 1 71 61
03 jul GBb-12 Blauwgeel - Healthcare rocks   0 3 43 75
03 jul GBb-11 Best FIT Fysiotherapie  - Tis wa ! - Remix '19   3 0 75 39
03 jul HB-09 Heren 2 - Het G(emengde)-team   0 3 64 77
03 jul GBa-11 Bramix - ASML   1 2 70 57
03 jul GBa-12 Ribut - Yolknet – Art Dumay   3 0 75 53

 

Standen

STAND POULE: DA
  SETPUNTEN PUNTENSALDO
Tanja's bijenkorf - D'n Imkerij 15 104
The Smileys 10 26
HUTS 6 -68
Mevrouw Lynch 5 -62

 

STAND POULE: DB
  SETPUNTEN PUNTENSALDO
De bonte schilder 15 72
Dames 2 10 32
Verano BV 9 14
LaSlip 2 -118

 

STAND POULE: HA - plek 1 - 3
  SETPUNTEN PUNTENSALDO
Reunie Heren 1 5 29
Foudraine Optiek  4 13
De gouden combinatie 0 -42

 

STAND POULE: HA - plek 4 - 5
  SETPUNTEN PUNTENSALDO
Smulders Financiële Diensten / PBF2 5 28
JOVOSPORT 1 -28

 

STAND POULE: HB    
  SETPUNTEN PUNTENSALDO   NIET FLUITEN
heren 2 14 173    
Het G(emengde)-team 11 41    
Bontjer & Co. 1 -214   -1

 

STAND POULE: GB - plek 1 - 4    
  SETPUNTEN PUNTENSALDO   NIET FLUITEN
Ribut 7 31    
ASML 7 29    
Bramix 4 31    
Yolknet – Art Dumay -1 -91   -1

 

STAND POULE: GB - plek 5 - 8
  SETPUNTEN PUNTENSALDO
Best FIT Fysiotherapie  7 57
Healthcare rocks 6 43
Tis wa ! - Remix '19 4 -30
Blauwgeel 1 -70

 

Vragen

Als je nog vragen hebt dan kan je deze stellen via het email-adres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Namens de organisatie van de BBVC 2019,

Anita, Marc, Pascal en Daphny