Welkom op de website van volleybal vereniging VVC Best.

Op deze website vindt je alle informatie over de vereniging, de activiteiten, nieuws, de organisatie en de teams. 

Onder de menuknop De vereniging vindt je algemene informatie, waaronder informatie hoe je lid kunt worden.

Onder de knop Teams vindt je informatie over de teams, standen en wedstrijdschema's.

VVC Best gaat zorgvuldig om met de gegevens van haar leden. Meer informatie kun je vinden onder De Vereniging - Privacyverklaring

🏐 VVC Best kan altijd nieuwe spelers gebruiken. In alle groepen, van jong tot oud, van competitie tot recreanten. Info: mail naar tc@vvc-best.nl 🏐

De taak van de ouders is het uitvoeren van de logistieke taken zoals door de coach ingedeeld. Indien dit incidenteel niet mogelijk is zorgt men uiteraard zelf voor vervanging en geeft dit door aan de coach.

De belangrijkste rol van de ouders is uiteraard die van sportieve supporter. Bij VVC vinden we het belangrijk dat spelers, coach, trainer, officials en tegenstanders in hun waarde worden gelaten. Daarbij past niet dat ouders zich bemoeien met wedstrijdleiding, tegenstanders, scheidsrechters, coaching of training.

Uiteraard is hulp van ouders altijd van harte welkom; in onze vereniging is altijd behoefte aan bijv. coaches, scheidsrechters, tellers, activiteitenbegeleiders, etc.

Heeft u vragen of opmerkingen of zijn er onduidelijkheden, neemt u dan contact op met de contactpersoon van de TC of stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Beste leden, Met ingang van komende zondag 28 november worden de coronaregels opnieuw aangescherpt. Dat betekent het volgende:    In de komende 3 weken (in ieder geval tot 19 december) zijn er géén...

PLUS Erwin Kenter en PLUS Ton Henst zijn gestart met de spaaractie “Spaar je club gezond” voor verenigingen in Best. Haal je boodschappen bij de PLUS, dan krijg je bij elke 10 euro een sponsorpunt die...

Maandag 6 en woensdag 8 september gaan de trainingen weer van start en we hebben er zin in!! We hebben de trainingstijden en teamindelingen nog even overzichtelijk voor jou op een rijtje gezet: Tr...

Meer Artikelen

Nog meer nieuws ...: Nieuws