Menu Sluiten

Dames Trim 4 kampioen!

Het Dames Trim 4-team van VVC Best heeft geschiedenis geschreven door afgelopen woensdag 12 april voor de vierde keer met overtuigende cijfers kampioen te worden na een wedstrijd tegen ABC uit Eindhoven.

Met slechts één set nodig om de titel binnen te halen, hebben ze laten zien dat ze tot de top van hun competitie behoren. Het harde werk en de inzet van het team werden beloond met een gemakkelijke overwinning in de eerste set, waarna ze de voorsprong wisten vast te houden in de tweede en derde set. Het publiek was massaal aanwezig om hen aan te moedigen en kreeg zelfs extra vermaak tijdens de time-outs en sets dankzij de aanwezigheid van de fanfare. Het kampioenschap werd na de wedstrijd gevierd in het Sportcafé, waar het team samen met de supporters een feestje bouwde. Het was een avond om nooit te vergeten voor deze dames van VVC Best en hun trouwe aanhang.