Menu Sluiten

Bestse Bedrijven Volleybal Competitie

*De BBVC 2022 gaat helaas niet door*

Voor wie?

De Bestse Bedrijven Volleybal Competitie, ook BBVC genoemd, is een voorjaarscompetitie (mei, juni, juli) van 8 tot 10 weken waar iedereen aan mee kan doen. Gevorderden, beginners en alles wat er tussen in zit.

Diverse volleybalteams uit de regio schrijven zich in, evenals gelegenheidsteams. Gelegenheidsteams bestaan vaak uit een groep vrienden, een groep collega’s etc. De teams kunnen uit alleen mannen of vrouwen bestaan, maar ook gemengde teams kunnen deelnemen aan de BBVC.

Inschrijven

Bij inschrijving kun je als team aangeven wat je niveau is en ben je meestal gegarandeerd van leuke wedstrijden.

Inschrijving kost €60,- per team en je speelt met je team 6 tot 8 wedstrijden.

Wat kun je verwachten

Met je team speel je 8 tot 10 wedstrijden op woensdagavond.

Om de organisatie van de BBVC te ontzien, krijgt ieder team ook de taak om af en toe een wedstrijd van andere teams te fluiten en te tellen.

Aan het einde van de competitie, op de laatste speelavond, na de laatste wedstrijd, vindt er een gezellige prijsuitreiking plaats in het Sportcafé.